Bosch Service Rak

warsztat_auta850x500

Bosch Service Rak

Usługi:
– Bosch Diesel Service (Zajmujemy się regeneracją wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp wtryskowych)
– Warsztat samochodowy
– Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Firma istnieje na rynku od 2013 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającym się serwisem. Stawiamy na rozwój, profesjonalizm i wysoki standard świadczonych usług. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań klientów, dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje pracowników poprzez szkolenia techniczne w Centrum Szkoleniowym Bosch i szkolenia z obsługi klienta. Uważamy, że dobra współpraca to długoletnia współpraca, dlatego zależy nam na rzetelności i uczciwości. Równocześnie rozszerzamy zakres świadczonych usług, aby pojazdy obsługiwać kompleksowo. Oprócz klientów indywidualnych obsługujemy również floty samochodowe, dla których mamy specjalną ofertę.

W sierpniu 2014r. mieliśmy audyt jakości zlecony przez firmę Bosch i wypadliśmy bardzo dobrze z wynikiem 89,93%, natomiast w sierpniu 2015r. braliśmy udział w Teście Tajemniczego Klienta i osiągnęliśmy wynik 87,76%, co potwierdza, że jesteśmy dobrym jakościowo serwisem.

Posiadamy certyfikat autoryzacyjny międzynarodowej sieci Bosch Diesel Service.

Nasz nowoczesny warsztat samochodowy oferuje kompleksowe usługi w zakresie elektrotechniki, elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, diagnostyki układów hamulcowych, elektroniki pokładowej i elektroniki podwozia, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych, jak wymiana pasków rozrządu, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz sprzęgieł.

Bosch Diesel Service to specjalistyczny warsztat diagnozujący i naprawiający systemy zasilania silników wysokoprężnych w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Zajmujemy się regeneracją wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp wtryskowych. Posiadamy nowoczesną pracownię wyposażoną w najnowszy sprzęt diagnostyczny i naprawczy.

Przejdź do strony: rakservice.com

serwis_wnetrze364x234

Firma Autorak to największy w Polsce dystrybutor części zamiennych aparatury paliwowej silników wysokoprężnych. Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy zrzeszającej dystrybutorów części zamiennych GRUP AUTO UNION INTERNATIONAL. Należymy do grona 10 największych dystrybutorów części samochodowych oraz wyposażenia warsztatowego firmy BOSCH. Jesteśmy dystrybutorem czołowych producentów systemów wtryskowych na świecie. Jesteśmy generalnym importerem produktów włoskiej firmy STAR DIESEL.

Autorak oferuje kompleksową obsługę serwisów i warsztatów specjalizujących się w naprawie aparatury wtryskowej. Oferujemy doradztwo techniczne i wyposażenie warsztatu w narzędzia i urządzenia diagnostyczne. Firma posiada autoryzację BOSCHA na sprzedaż oraz uruchomienia specjalistycznych urządzeń pomiarowych. Jesteśmy także dystrybutorem narzędzi specjalistycznych polskich i zagranicznych producentów, min. Włoskiej firmy SIRINI. Oferujemy sprzedaż diagnoskopów i testerów usterek markowych producentów (BOSCH, TEXA, DELPHI).

Firma Autorak prowadzi doradztwo techniczne i pomoc serwisową dla swoich klientów. Dzięki firmie Bosch Service Rak oferujemy wsparcie dla warsztatów i serwisów nie posiadających specjalistycznych urządzeń diagnostycznych i pomiarowych. Dzięki stanowiskom probierczym BOSCH i HARTRIDGE oferujemy pomoc w diagnostyce i regulacji pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy oraz pomp PLD: BOSCH, DELPHI, DENSO i SIEMENS-VDO.